В Козачелагерському старостинському окрузі на базі будинку культури проведено спортивно-розважальне свято для дітей у формі патріотичного квесту під назвою «Ми діти твої, Україно».

Дата: 29.08.2018 11:40

«Ми діти твої, Україно».

23.08.2018 року в Козачелагерському старостинському окрузі на базі будинку культури проведено спортивно-розважальне свято для дітей у формі патріотичного квесту під назвою «Ми діти твої, Україно».

Організаторами і ведучими були Шевчик О.В.- психолог «ТерЦентру» і Проценко О.М.- волонтер, які в веселих костюмах клоунів разом з дітьми подорожували по станціям квесту.

Дві команди (Жовті та Сині) повинні за допомогою карти найти всі вісім пунктів призначення. Виконавши перше -інтелектуальне і друге - спортивне завдання, отримували одну літеру-ключ, з яких в кінці склалося слово «УКРАЇНА».

Діти випробовували себе на знання державних і народних символів України, історії Запорозької Січі, народних пісень, скоромовок і приказок, історії власного села.

Також велика увага була приділена спортивно-оздоровчому вихованню дітей. Бо на кожній станції було обов’язковим виконання спортивного завдання, яке спонукало дітвору до занять спортом і розвитку своїх фізичних даних.

По завершенню свята, дітей частували солодкими смаколиками.

Висловлюється велика подяка за участь, спонсорство, сприяння і допомогу в проведенні заходу:

в.о. старості Козаче-Лагерського старостинського округу Гацу Василю Михайловичу;

місцевому фермерському господарству «Шевчик»;

вчителям Козаче-Лагерського закладу освіти ім. Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С.;

працівникам Козаче-Лагерського сільського будинку культури;

Проценко Ользі Михайлівні, яка на добровільних засадах, в свій День народження, допомагала в проведенні заходу;

а також дітлахам які завітали на свято.

Всім велике ДЯКУЮ і веселих святкувань Дня Незалежності України!