Ми не маємо права забувати тих, хто поліг за незалежність, територіальну цілісність України.

Дата: 29.08.2018 11:34

29 серпня - День пам'яті загиблих героїв-захисників України. В ці серпневі дні в Україні вшановують пам'ять загиблих українських військових та учасників АТО. На цей час припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військовим, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. Нагадаємо, бої за важливий стратегічний об'єкт Донбасу - місто Іловайськ, тривали з середини серпня. Українським військовим майже вдалося заволодіти містом, але тут втрутилася російська армія. У плани Москви не входило здавати важливий стратегічний пункт, тому вона кинула проти українців свої регулярні війська.

У селищній центральній бібліотеці діє виставка - реквієм "Герої України - приклад для підростаючого покоління". Всі небайдужі до новітньої історії можуть переглянути книги, які розповідають про військові події на Сході України та героїзм наших захисників.

Вічна пам'ять загиблим героям !!!