Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Горностаївська об’єднана територіальна громада разом з усією Україною урочисто відзначила 27-у річницю Незалежності.

В районному центрі 23 серпня відбулися 0 8-30 на центральній площі селища мітинг до Дня Державного Прапора та о 14:00 у селищному Будинку культури урочистості та святковий концерт.

В урочистій частині заходу грамотами були нагороджені кращі представники громади.

24 серпня о 9-00 на центральній площі селища святковим маршем пройшли учасники операції об’єднаних сил та козаки Горностаївського куреня Війська Запорозького низового. Наші воїни отримали бойові нагороди, які вручив військовий комісар районного військкомату Лимаренко Сергій Анатолійович.

З привітаннями до громадян звернулися голова Горностаївської об’єднаної територіальної громади Ляхно Дмитро Валерійович, голова районної державної адміністрації Єрохін Олександр Сергійович та голова районної ради Карпеченко Сергій Григорович.  Після святкового мітингу на набережній селища відбулися народні гуляння зі спортивними змаганнями (армреслінг, гирьовий спорт, шахи, шашки, пляжний волейбол), дитячі розваги підготовані Будинком дитячої творчості, козацький куліш та концертна програма від зразкової вокальної студії «Ластівочка»!

В усіх клубних  закладах громади також відбулись святкові концерти, народні гуляння, дискотеки та частування кулішем. У Великій Благовіщенці проведено  тематичний концерт «Молюся за тебе Україно», квест для дітей та підлітків «Україна» та волейбольний турнір. Козачелагерський СБК також провів квест-гру для підлітків.

    Нехай квітне і розвивається наша люба Батьківщина!

   Слава Україні!« повернутися до списку новин