Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

В Горностаївській селищній центральній бібліотеці відбулась книжкова виставка: "День Незалежності України".

23 серпня-День державного Прапора - одного з трьох офіційних державних символів,що символізують суверенітет держави. Національні символи в усі часи були відображенням духу нації, його своєрідним генетичним кодом.  

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла постанову "Про Державний прапор України".  Також у серпні 2004 року Президент України Леонід Кучма підписав Указ про встановлення Дня Державного Прапора України, який святкуватиметься щорічно 23 серпня. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану - символу мирної праці та достатку. З нагоди Дня державного Прапора України бібліотекарі селищної центральної бібліотеки підготували книжкову виставку: "Наш прапор - дух єдиний Великого народу, наш прапор - то родина, що прагне до свободи". На виставці представлені книги та публікації періодичних видань.

З нагоди відзначення Дня Незалежності України для користувачів селищної центральної бібліотеки підготовлено книжкову виставку: "День Незалежності України". На виставці представлена історична, документальна, науково-пізнавальна, довідкова література про нашу Батьківщину, її багатовікову історію, походження українців, тернистий шлях державотворення, національну символіку.

Мета виставки - донести до читача цікаву і різноманітну інформацію про минуле і сучасне України, сприяти підтримці у юних серцях патріотичного духу і національної свідомості. З книжковою виставкою ознайомилися близько 40 користувачів.« повернутися до списку новин