11 серпня в м. Скадовську відбувся Всеукраїнський фестиваль - конкурс «Чорноморське сузір’я талантів 2018»

Дата: 13.08.2018 19:10

Наші  переможці

11 серпня в  м. Скадовську  відбувся Всеукраїнський  фестиваль  - конкурс  «Чорноморське  сузір’я талантів 2018».   Наші  діти  взяли в  ньому  участь.

У  номінації «інструментальне виконавство»  (IV вікова  категорія) Аріна  Петрова (домра викладач  Г. Д. Кушнаренко, концертмейстер Т. П. Домнінська) виборола  титул  і  Кубок Супер Гран – Прі. Нагороджена Дипломом  Супер  Гран – Прі, грошовою премією і   Запрошенням на  участь  у Фінальному фестивалі  - конкурсі престижного проекту «Найяскравіші  таланти України».

Цього літа  Аріна стала  студенткою Херсонського музичного училища по класу домри.

Дмитро Пташенчук – ІІІ вікова  категорія (фортепіано, викладач  Г. Д. Кушнаренко) виборов Кубок Гран – Прі, нагороджений  Дипломом Гран – Прі та  Запрошенням на  участь у  престижному  проекті  «Найяскравіші  таланти України».

Лауреатом ІІ ступеня (ІІІ вікова  категорія) стала  Єлизавета  Мальцева (фортепіано, викладач Г. Д. Кушнаренко). Нагороджена  Дипломом та  Кубком  «Чорноморське  сузір’я  талантів  2018».

Володимир Саманов – ІІ вікова  категорія ( фортепіано, викладач  Т. П. Домнінська) став Лауреатом І ступеня. Нагороджений Дипломом  та Кубком «Чорноморське  сузір’я  талантів 2018».

У  жанрі  «художнє читання »  Саманов  Володимир ( керівник  Боянецька  Є. М.) став  володарем Гран – Прі. Нагороджений Кубком  та  Дипломом ГранПрі і  Запрошенням на  участь  у  престижному  проекті «Найяскравіші  таланти України».

Ганну  Дмитрівну, Тетяну  Петрівну і Євгенію  Миколаївну нагороджено  Подяками за  високу педагогічну  майстерність та  значний внесок у  вихованні підростаючого покоління.

Бажаємо успіхів і  майбутніх  перемог!