Селищний голова зустрівся з мешканцями Заводівського та Червоноблагодатненського старостинських округів

08 та 09 серпня 2018 року селищний голова Дмитро Валерійович Ляхно зустрівся з мешканцями громад села Заводівки та Червоноблагодатненськогостаростинського округу.

Під час зустрічей обговорювались нагальні питання, що турбують жителів та керівництво громади. Найбільше уваги було приділено вирішенню земельних питань.

Зокрема на зустрічі в с. Заводівка найбільш обговорюючою була тема, щодо упорядкування земельних ділянок які надавались для ведення особистого селянського господарства та подальшо їх передачі у власність громадянам.

Щодо зустрічі в с. Червоноблагодатне, то тут більш приділялось уваги вирішеню питання щодо сплати землевласниками податку з доходів фізичних осіб. Голова громади наголосив, що сумлінна сплата податку є запорукою розвитку громади. Крім того обговорено ще декілька тем, в тому водопостачання та транспортного сполучення з округом.

Варто відзначити, що подібні зустрічі вже стали постійною практикою  в роботі керівництва з метою надання відповідей на турбуючи питання мешканців громади.