Ганзюку Олександру вручено заохочувальну стипендію від благодійного фонду «Івана Вінника» у розмірі 7 000 тис. грн. за найвищий результат за підсумками тестування зовнішнього незалежного оцінювання

10 серпня 2018 року випускнику  Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради Херсонської області Ганзюку Олександру вручено заохочувальну стипендію від благодійного фонду «Івана Вінника» у розмірі  7 000 тис. грн. за найвищий результат за підсумками тестування зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року (географія - 191,5 балів) серед випускників закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади та  району в цілому.

Заохочувальну стипендію вручив Вінник Іван Юлійович, народний депутат Верховної Ради України VIII скликання, який побажав юнакові і надалі йти по життєвій дорозі впевнено та досягати найвищих результатів. Слова вдячності на адресу батьків, рідних, вчителів пролунали від Ляхна Дмитра Валерійовича – голови Горностаївської селищної ради, адже завдяки підтримці сім’ї та творчої праці педагогів Олександр досяг значних результатів і став переможцем.