24 липня 2018 року завершив свою роботу дитячій табір з цілодобовим перебуванням «Сонечко» при Заводівському закладі освіти

Дата: 31.07.2018 09:04

24 липня 2018 року завершив свою роботу дитячій табір з цілодобовим перебуванням «Сонечко»  при Заводівському  закладі  освіти.

Вперше  за сім років табір працював у дві зміни.

Незабутні враження та безліч емоцій подарували ці 42 дні 105 дітлахам  з Горностаївської  (92 чол.) та Констянтинівської  (13 чол.) об’єднаних територіальних громад. За час  роботи табору загалом здійснено 12 екскурсій по Херсонщині ( м. Нова Каховка, Асканія Нова, Зелені Хутори Таврії і т.д.). Двічі на день діти мали змогу купатись у Каховському водосховищі, відвідали музей у смт Горностаївка та проводили на території табору різноманітні ігри та забави.

На  закритті табору були присутніі: селищний голова Горностаївської ОТГ Ляхно Дмитро Валерійович, голова районної державної адміністрації Єрохін Олександр Сергійович, начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпота Валентина Яківна, директор комунальної установи «Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти» Єрьомін Сергій Володимирович.

Слід висловити слова подяки всім, хто долучився до роботи по організації та  проведенню змістовного відпочинку та оздоровлення дітей у таборі, всім, хто морально чи матеріально допомогли зробити літній відпочинок дітей незабутнім.

Маємо надію, що з кожним роком кількість бажаючих дітей відпочити у таборі зростатиме.