Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірки Чорного моря-2018»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс  «Зірки Чорного моря-2018» відбувся  в Залізному Порту на базі пансіонату «Вікторія» 21 липня.  Конкурсна програма проходила серед вокалістів,  вокальних, хореографічних колективів та учасників оригінального жанру (циркове мистецтво ).

Серед  конкурсантів  були і  учасники зразкової вокальної студії «Ластівочка» (Горностаївський селищний Будинок культури). Наші вокалісти гідно представили район та громаду. У своїх вікових категоріях вони здобули:

Ліза Марухіна І місце, Катя Пироженко ІІ місце, Софія Зборовська ІІ місце, Владислав Руденок ІІ місце.

Гран-прі конкурсу виборола Маргарита Пташенчук.
Мало того: кращі виконавці отримують запрошення на участь у фінальних гала-концертах престижних проектів «ЗОЛОТИЙ ГОЛОС УКРАЇНИ», «НАЙКРАЩИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ КОЛЕКТИВ УКРАЇНИ», «НАЙЯСКРАВІШІ ТАЛАНТИ УКРАЇНИ». І це далеко не все, адже головна мета фестивалю: виявлення і підтримка талановитих дітей та молоді.

Побажаємо нашим «Ластів’ятам» подальших успіхів і творчого натхнення.