Оголошується конкурс на створення офіційної символіки Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади

Дата: 12.07.2018 15:22

Виконавчий комітет Горностаївської селищної ради оголошує конкурс на створення офіційної символіки Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади.

Для більш детального ознайомлення з розпорядженням селищного голови "Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади" та безпосередньо Положенням, що визначає порядок, строки та умови проведення конкурсу на створення офіційної символіки, вимоги до його учасників, вимоги до конкурсних робіт тощо перейдіть за веб-посиланням: