У Великоблаговіщенському дитячому садочку «Сонечко» пройшов спортивно-розважальний захід «Веселі старти».

Вихованці старшої групи змагалися в різних естафетах, які покликані не тільки фізично розвивати дитину, а також виховувати згуртованість, взаємопідтримку та дружелюбність.

Головним гостем на святі був Клоун Тік (фахівець із соціальної роботи Шевчик О.В.), який провів низку ігор для дітвори: перетягування каната, «Веселі кенгурята» (стрибки на м’ячах), естафета «Збери урожай» (перекочування м’яча), «Допоможи Курочці Рябі» (перенеси яйце-м’ячик до кошика), завдання на вміння тримати рівновагу, біг з перешкодами і стрибками.

По завершенню змагань команди були нагороджені смачними медалями – Медовими пряниками у формі сонечка.