Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

До Дня Конституції України в Козаче – Лагерській сільській бібліотеці оформлена книжкова виставка-перегляд "До Конституції-з повагою, до влади-з надією"

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 22 роки тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

Ми – Українці, єдиний народ, який поважає Закон і любить свою Батьківщину.

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

Доля і щастя народу та кожної людини залежить від того, якою буде Конституція, бо всі інші закони, розпорядження не повинні суперечити Конституції. Основному Закону України - Конституції - повинні підкорятися всі, сумлінно виконувати все, що вимагає Закон.

До цієї дати в Козаче – Лагерській сільській бібліотеці оформлена  книжкова виставка-перегляд "До Конституції-з повагою, до влади-з надією".

 Читачам запропонована історично довідкова та правознавча література, книги, які відображають найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України,добірка матеріалів про гетьмана України Пилипа Орлика та його першу Конституцію.

 

 « повернутися до списку новин