Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

До Дня Конституції України бібліотекарі Горностаївської селищної центральної бібліотеки провели годину історії «Від минулого до сьогодення»

28 червня наша країна відзначає День Конституції. Саме 22 роки тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

Щоб ознайомити жителів громади  з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, прослідкувати шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України, бібліотекарі Горностаївської селищної центральної бібліотеки провели годину історії  «Від минулого до сьогодення»

Під час заходу присутні дізналися, про те як «народжуються» закони; бібліотекарі пояснили, що Конституція дорослим і дітям надає рівні права та не допускає жодного насилля над дитиною.

В читальній залі бібліотеки  розгорнулась  книжкова виставка  «Оберіг нашої державності», де читачам була запропонована правознавча, історично-довідкова література. Також оформлені книжкові виставки у відділі обслуговування читачів «Конституція – паспорт держави» та в бібліотеці для дітей «Є право – є надія»

Добірки літератури дають можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз.

 « повернутися до списку новин