Зліт членів профспілки працівників освіти Горностаївської селищної ради

Зліт

членів профспілки працівників освіти

Горностаївської селищної ради

15 червня 2018 року 0 9.00 год. проведено зліт членів профспілки працівників освіти Горностаївської селищної ради на Широкій балці, у якому взяли участь 8 команд.

Учасників привітали:

Крижановська  Вікторія Вікторівна  - заступник голови Горностаївської селищної ради;

Кирпота Валентина Яківна  - начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради;

Єрух Валентина Степанівна - голова районної профспілкової організації працівників освіти.

Оцінювали змагання:  Іщик Олександр Степанович - директор  КЗ «ДЮСШ», Шептун Владислав Олександрович, Бистров Олександр Анатолійович тренери-викладачі закладу.

До  програми включено наступні етапи:

- естафети з елементами туризму та спортивна,

- попадання в ціль з пневматичної зброї,

- спортивну вікторину,

- приготування сніданку туриста,

- оформлення  ікебани з підручного матеріалу.

Кожна із  команд мала  свій девіз, емблему.

У естафеті учасники показали кмітливість, влучність, оригінальність, креативно підійшли до виконання конкурсу «Сніданок туриста», цікаво представили конкурс «Ікебана».

По закінченню заходу учасники  команд  отримали подарунки та посмакували  кулішем.