До Козачелагерської сільської бібліотеки завітали вихованці літнього табору відпочинку «Козачата»

12 червня до Козачелагерської сільської бібліотеки завітали вихованці  літнього табору відпочинку «Козачата». Юні читачі здійснили мандрівку «КОТИЛАСЯ ТОРБА»   разом з бібліотекарем.

У мандрівці  взяли участь дві команди «Знайки» та «Умійки». Так , як торба незвичайна, а чарівна, то котячись з горба, вона весь час зупинялася об камінчики, приносячи мандрівникам різні завдання.

Діти за кожну правильну відповідь отримували смайлики. Після підрахунку смайликів перемогла дружба . На останок заспівали всі разом пісню «Котилася торба» та отримали солодощі від приватного підприємця Квакуші Галини Валеріївни.