Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Екологічні ерудит-мандри «Поле,ліс,зелений сад,все цікаве для малят»

Екологічні ерудит-мандри «Поле,ліс,зелений сад,все цікаве для малят»

Літо – це канікули, природа, річка, море задоволення та чудова пора, коли можна поринути у захоплюючий світ літератури, побути поруч із своїми улюбленими героями, опинитися в загадкових, незвіданих країнах,а також розваги,ігри та безперервні веселощі.
У рамках заходів «Бібліотечне літо», працівники Горностаївської селищної бібліотеки ,13 червня провели екологічні ерудит-мандри «Поле,ліс,зелений сад,все цікаве для малят». До заходу ,що проходив на сонячній галявині центрального скверу ,були запрошені вихованці пришкільного табору ЗО №2- загін "Бджілки".
Сьогодні в нашій незалежній державі питання екологічного оздоровлення та охорони навколишнього середовища постало особливо гостро. Необхідно, щоб кожна людина пройнялась відповідальністю за долю природи. І тому, бібліотекарі підготували для дітей цікаву інформацію про збереження краси і неповторності природи, продемонстрували презентацію «Збережемо нашу Землю зеленою та блакитною».
Учасники свята брали активну участь у рухливих іграх, розгадували загадки та перевірили свої знання за допомогою вікторини «Чи знаєш ти птахів?». 
Окрім позитиву та неймовірного драйву, наприкінці свята діти отримали солодкі призи від постійного спонсора «Районного Товариства Червоного Хреста», в особі Гаврилюк В.С.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин