Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!

На канікулах сумувати ніколи – приходь до бібліотеки за втіхою!

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Останніми роками бібліотеки стали місцем, де можна цікаво, весело, а головне – корисно провести свій літній відпочинок.

Не стала винятком і Горностаївська селищна центральна бібліотека.
Для корисного і веселого відпочинку в дні літніх канікул, бібліотека організовує і проводить заходи в рамках Програми літнього читання «Літні канікули в бібліотеці».

Бібліотекарі разом з учнями Горностаївського ЗО №2 зустрілися на галявині «Веселих витівок» де і провели розважально – пізнавальний ранок. Діти побачили, що під час канікул у бібліотеці можна не лише читати книги, а й малювати, гратися, приймати участь в усіляких приємних та корисних цікавинках, під час яких нудьгувати нікому не вдасться.

Під час зустрічі було море позитиву, каскад яскравих емоцій, водоспад сюрпризів і безліч хвилин щирого сміху. Адже мета бібліотекарів - показати дітям, що бібліотека не тільки «дім» книг, але і територія захоплюючих і веселих «подорожей». Жвава атмосфера радості і веселощів, яка панувала на галявині підтвердила, що все вдалося. Діти були в захваті!

Літній проект триває - значить попереду ще багато цікавих зустрічей і яскравих вражень. До зустрічі на галявині «Веселих витівок».

 

 « повернутися до списку новин