Святкові заходи до Дня захисту дітей

Дата: 05.06.2018 14:06

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Щороку в перший день літа відзначається велике свято – Міжнародний день захисту дітей. Всюди лунає музика, дитячий сміх, вручають подарунки.
Цей день - це не тільки веселощі, сміх, пісні та розваги. Це ще й можливість для дорослих голосно заявити про своє бажання і можливості зробити щось хороше для тих дітей, яких потрібно захищати.

Для маленьких мешканців Горностаївки було влаштоване свято та ряд заходів поблизу дитячого майданчику "Сонечко" в центрі селища.

Селищний голова Дмитро Валерійович Ляхно та заступник голови Горностаївської райдержадміністрації Тетяна Миколаївна Ющенко привітали дітлахів з радісним святом літа. А представниками органу місцевого самоврядування спільно з відділами та закладами нашого району влаштовано розважальну програму для охочих малюків. По закінченню заходів кожному присутньому малюку вручено солодкі подарунки прохолодне морозиво в спекотну погоду. Діти з великим задоволенням приймали участь у заході.

Варто подякувати всім, хто допомагав у проведенні цих заходів.

Діти - це наше щастя! В них - наше майбутнє! Пам'ятайте про це!