Бібліо-пікнік «Маленька країна-країна дитинства, де сонечко світить і казка живе»

Дата: 04.06.2018 16:41

Літо чарує, літо дивує, літо дарує нам гарний настрій…

Манять дітей до себе квіти та трави, свіже повітря, річка і сонце.

Але селищна дитяча бібліотека робить все можливе, щоб переманити до себе та залишити незабутнє враження від її відвідування всіх маленьких шанувальників книги.

Щоб довести, що без найкращого друга - книги, канікули сумні, працівники дитячої книгозбірні організували 4 червня бібліо-пікнік «Маленька країна-країна дитинства, де сонечко світить і казка живе».

Відбулася ця зустріч  за межами бібліотеки, на території дитячого майданчику селищного пляжу. Саме тут господарі  книгарні вітали  вихованців пришкільного табору Горностаївського ЗО2.

На захід завітали веселі , невгамовні діти , але разом з тим виховані, уважні,чемні.

Конкурси, ігри, веселі естафети  дозволили зробити нашу зустріч не тільки цікавою, а ще й корисною.

Приємно, що діти отримали море задоволення і незабутніх вражень. Було багато радісних посмішок, протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою.

Отже ,любі книголюбчики, якщо ви бажаєте отримати позитивні емоції від барвистого літа, від зустрічі з літературними героями, покращити навички спілкування, розвинути свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнити багаж необхідних знань – тож скоріш до нашої бібліотеки! У нас цікаво! Весело!!!

Ми хочемо, щоб ваше літо було книгами зігріте!