Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

До дня захисту дітей в Козаче – Лагерській сільській бібліотеці відбулася подорож до океану розваг: «Веселковий світ дитинства»

До дня захисту дітей в Козаче – Лагерській сільській  бібліотеці відбулася подорож до океану розваг: «Веселковий світ дитинства»

Чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний світ дитинства, країни доброти, сміху і радості, безмежного і безтурботного щастя, звідки усі ми родом. Діти чомусь завжди прагнуть скоріше подорослішати, а ми, дорослі,  згадуємо безтурботні дитячі роки. Але всьому свій час. Тому з великим задоволенням привітали всіх присутніх із цим дитячим святом. День захисту дітей вже багато років відзначається на всій планеті…

Настала довгождана мить відправитись у тривале кругосвітнє плавання по океану Розваг! А їх у нас  багато!  На нашому океані є безліч чарівних островів. І на всіх островах ми з вами обов’язково побуваємо.

Разом з ведучими Чміль Анастасією та Хомович Анастасією діти з радістю побували  на островах Мами, Українських символів, Загадок.

То ж хай буде у світі мир, хай всіх нас вітає кожного дня привітне сонечко, хай цвіте на личках дітей радісна усмішка і хай дзвенить веселий дитячий сміх.

Бажаємо усім дітям дитинства щасливого, сонечка манливого, радості в житті та удачі на путі!

Призи на конкурси наші дітки отримали від приватних підприємців Квакуші Галини Валеріївни та Мілько Лілії Миколаївни за що їм велике спасибі.

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин