Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Здійснено виїзд до Заводівського, Ольгинського та Маринського старостинських округів

Заступником директора-начальником відділу соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді КУ "Терцентр" Сагайдак О., начальником служби у справах дітей  райдержадміністрації Струмецькою Т., здійснено виїзд до   Заводівського, Ольгинського та Маринського старостинських округів, де здійснено обстеження:

- 10 сімей, де виховується 35 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, складено акти початкової оцінки потреб дитини та її сім’ї, обстежено житлово-побутові умови проживання. З батьками проведено бесіди стосовно виконання батьківських обов’язків, забезпечення потреб дітей на належному рівні, особливо навчання, харчування, матеріального забезпечення, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання. Надано консультації щодо оформлення соціальних державних допомог, порядку оформлення допомоги по безробіттю, рекомендовано заходи подолання кризової ситуації, покращення матеріального становища.

- в Ольгинському старостинському окрузі родину опікуна, де виховується двоє дітей /за скаргою школи/;

- 1 родину, де вчинено насильство в сім’ї;

Як результат роботи – 1 сім’ю, яка опинилася у складних життєвих обставинах знято із обліку.

З метою  перевірки використання державної допомоги при народженні дитини та забезпечення належних умов для утримання та виховання дитини проведено обстеження у 5-ти сім’ях, яке показало, що кошти використовується за призначенням.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин