Заходи у Новоолешківській бібліотеці

Дата: 18.05.2018 13:26

Богородице - Мати! О, Пречистая Діво!

Тобі дяку складати я беруся несміло.

Я молюся до Тебе за матусю і неньку –

Зачинательку роду, за бабусю рідненьку.

Даруй, матінко Божа, їй життя довге й миле,

Кожна днина пригожа додає хай їй сили.

Любов наша до неї завжди світла і чиста.

У другу неділю травня, коли весна тішить душу квітучими садками та різнобарвним розмаїттям квітів, відзначаємо одне із найзворушливіших свят на Землі – День Матері.

Ведучі свята, що пройшло в Новоолешківській бібліотеці (бібліотекар Т.Кондратюк) четверокласники Максим Поклад та Софійка Кондратюк впоралися зі своїми завданнями на відмінно. Були й неочікувані сюрпризи. Коли залунала відома й шанована в народі пісня Наталі Май  «Мамина сорочка» (у виконанні двох дівчаток учасниць), дехто з глядачів почав їм підспівувати, а на імпровізовану сцену вийшло ще трійко діток, які сміливо приєдналися до дівчаток і проспівали пісню до кінця. Юні артисти Максим Поклад, Софія Кондратюк, Даша та Віолета Бондаренко, Лодига Нікіта отримали від вдячних глядачів шквал аплодисментів, щирі слова вдячності, набір розмальовок, а ще два величезних торти від завклубом Бережної Тетяни та матусі учасника Максима  - Альони Поклад.

За останній місяць в бібліотеці проведено урок пам'яті «На Чорнобиль журавлі летіли». Вчителька-пенсіонерка, свідок тих страшних подій 1986 року Степанова Ольга Павлівна, зворушливо розповіла дітям, що 26 квітня завітали до бібліотеки, про все що їй довелося побачити й пережити.

До Дня пам'яті та примирення підготовлено вечір-реквієм «1939-1945. Ніколи знову» на якому поіменно пригадали усіх учасників Другої Світової війни, призваних з рідного села захищати рідну землю. Більшість з них пішли у Вічність маючи лише по 20 – 30 років! Присутні на заході тримали в руках фото, з яких дивилися на світ колишні захисники Вітчизни. Лунали пісні тих часів, Софія Кондратюк коротко розповіла про своїх дідусів учасників Другої Світової.