Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Тиждень репродуктивного здоров’я

Комунальний заклад «Горностаївський селищний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (далі Центр) долучився до проведення Тижня репродуктивного здоров’я.

10 травня 2018 року у рамках роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт стосовно запобігання ранньому соціальному сирітству”, при жіночій консультації комунального закладу “Горностаївська центральна районна лікарня” працівниками Центру проведено бесіду-діалог на тему: “Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я!” для вагітних, які стануть матусями. Збереження репродуктивного здоров’я жінок та чоловіків є одним з основних завдань сучасного суспільства. Особливо пильну увагу викликає молода сім’я, яка є важливою соціально-демографічною групою населення.

З метою підвищення рівня обізнаності жінок, щодо здорового способу життя, безпечної статевої поведінки, відповідального батьківства, а також запобігання таким негативним явищам, як аборти та раннє соціальне сирітство спеціалісти провели бесіду та бліц-опитування з теми: «Методи контрацепції та їх вплив на здоров’я» та розповсюджено буклети «Запланований вибір».« повернутися до списку новин