Тиждень репродуктивного здоров’я

Комунальний заклад «Горностаївський селищний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» (далі Центр) долучився до проведення Тижня репродуктивного здоров’я.

10 травня 2018 року у рамках роботи спеціалізованого формування “Консультативний пункт стосовно запобігання ранньому соціальному сирітству”, при жіночій консультації комунального закладу “Горностаївська центральна районна лікарня” працівниками Центру проведено бесіду-діалог на тему: “Усвідомлене батьківство – щаслива сім’я!” для вагітних, які стануть матусями. Збереження репродуктивного здоров’я жінок та чоловіків є одним з основних завдань сучасного суспільства. Особливо пильну увагу викликає молода сім’я, яка є важливою соціально-демографічною групою населення.

З метою підвищення рівня обізнаності жінок, щодо здорового способу життя, безпечної статевої поведінки, відповідального батьківства, а також запобігання таким негативним явищам, як аборти та раннє соціальне сирітство спеціалісти провели бесіду та бліц-опитування з теми: «Методи контрацепції та їх вплив на здоров’я» та розповсюджено буклети «Запланований вибір».