Проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 14.05.2018 13:41

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей Українського народу та формування навичок здорового способу життя, зміцнення духовного і фізичного здоров’я школярів, відділом освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради  спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» 11 травня 2018 року проведено І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі  - Гра).

На урочистому відкритті були присутні почесні гості:

• Ляхно Дмитро Валерійович – голова Горностаївської селищної ради;
  • Крижановська Вікторія Вікторівна – заступник голови Горностаївської селищної ради;
  • Карпеченко Сергій Григорович – голова Горностаївської районної ради;
  • Єрохін Олександр Сергійович – голова районної державної адміністрації;
  • Кубірко Микола Іванович – комісар Горностаївського районного військового комісаріату, майор;
  • Слісаренко Олександр Миколайович – отаман Горностаївського куреня Війська Запорізько-Низового;
  • Ілляшенко Павло Володимирович – голова громадської організації «Спілка учасників АТО».

8 роїв змагались по етапах:  «Впоряд»,   «Фізична підготовка»   (підтягування  (хлопці),   згинання   та   розгинання  рук в  упорі лежачі   (дівчата), метання гранати в ціль, біг 30 м),  «Стрільба з пневматичної  зброї»,         «Відун»,    «Рятівник»,   «Військово-спортивна   смуга  перешкод»,   конкурс  звітів про виконання завдань під гаслом «Добре діло».
                   У загальному заліку переможцями стали команди:

1 місце - рій «Горностай» Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти (виховник Багжанов В.В.);

2 місце  - рій «Соколята» Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича (виховник Іщик О.С.)

3 місце - рій «Козацькі діти» Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти (виховник Федорук С.О.).

Під час Гри учасники показали високий рівень технічної, стройової, фізичної підготовки, знання з історії українського козацтва та сучасних Збройних Сил України.

Грамотами голови Горностаївської селищної ради нагороджені здобувачі освіти, які показали найкращі результати в індивідуальних видах змагань:

• Бараник Вікторія - І місце у етапі «Відун» (Козаче-Лагерський заклад початкової, базової середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші Миколи Степановича);
  • Деркач Олена - І місце у етапі «Рятівник» (Маринський заклад повної загальної середньої освіти);
  • Глова Валентин  - І місце у етапі «Стрільба» (Заводівський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти);
  • Берковський Ярослав - І місце у етапі «Метання гранати в ціль» (Заводівський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти);
  • Шура Анна - І місце у етапі «Згинання та розгинання рук» (Червоноблагодатненський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти);
  • Мельнещук Іван - І місце у етапі «Підтягування» (Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти);
  • Лалаєв Владислав - І місце у етапі «Біг 30 м»  (Горностаївський заклад повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича)

Висловлюємо подяку Слісаренку Олександру Миколайовичу,  отаману Горностаївського куреня Війська Запорізько-Низового, та козакам, які приготували для учасників Гри смачний куліш.