Історико-патріотична година «В сірім небі кружляли лелеки,а земля-в димовищі війни»

І живуть у пам'яті народу

Його вірні дочки і сини,

Ті, що не вернулися з походів

Грізної, великої війни.

В. Симоненко

Напередодні Дня пам’яті і примирення у Горностаївській селищній дитячій бібліотеці відбулася історико-патріотична година «В сірім небі кружляли лелеки ,а земля- в димовищі війни» за участю 6 класу закладу освіти №2.

Війна прийшла на нашу землю підступно, раптово, недільним червневим ранком.

Завідуюча бібліотекою -Кравченко Н.В.  розповіла присутнім про дітей-героїв, які боролися під час Другої світової війни проти нацизму. У страшні роки війни разом з дорослими взялися за зброю діти, щоб захистити Батьківщину від ненависного ворога. Хлопчики та дівчатка покликом юних сердець йшли на фронт, у військові частини, ставали розвідниками і зв’язківцями, сестрами милосердя і підривниками, підпільниками та партизанами, щоб помститися ворогові за смерть батьків і братів, за наругу над матерями та сестрами, за спалені домівки, за всі нелюдські злочини нацистів. Вони гинули в боях, їх катували, але юні герої не здавалися.

Доповнили проведений захід відеопрезентації: «Діти і війна», «Друга світова війна» та огляд літератури біля книжкової виставки  «Пам`ятаємо.Перемагаємо».

Почуте від бібліотекарів спонукало замислитися дітей про страшне лихо для людства – Другу світову війну.