Здійснено обстеження 5 сімей, які перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах

Директором КЗ "Горностаївський селищний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" Сагайдак О.М., начальником служби у справах дітей  райдержадміністрації Струмецькою Т.В., здійснено обстеження 5 сімей, в них 15 дітей, які перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах та проживають в смт. Горностаївка. З них  у 2-х сім’ях проведено перевірку стосовно використання державної допомоги при народженні дитини. Одну родину (4 дітей) взято під соціальний супровід та дано термін щодо приведення до належних умов проживання дітей.

З батьками проведено бесіди стосовно виконання батьківських обов’язків, забезпечення потреб дітей на належному рівні, особливо навчання, харчування, матеріального забезпечення, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання.