Майбутнє Херсонщини – талановиті діти

Майбутнє Херсонщини – талановиті  діти

«Дорогу  здолає той,  хто йде » -

цей  вислів є запорукою  успіху.

Розвиток  науки, культури, мистецтва – духовна  основа  зростання держави, запорука  її  гідного  майбутнього.  На вирішення  цих актуальних  завдань  спрямований  Всеукраїнський  проект  « Майбутнє  України – талановиті  діти», який  успішно  реалізує видавничий  центр  «Перлина».

Книга  «Майбутнє Херсонщини – талановиті  діти» - це  оповідь  про високообдарованих  та  перспективних  дітей.  Вона відкриває нові  імена  дітей  та  їх наставників, які свято бережуть  спадщину  свого народу, примножують  велич  і  славу  своєї  Батьківщини.

6 травня  2018 року в  місті  Херсоні при обласному  Палаці  молоді  і  студентів відбулося  нагородження  учасників  проекту  «Майбутнє Херсонщини -  талановиті  діти» з врученням  Дипломів та  Книги. Тож щиро вітаємо героїв  проекту, їхніх батьків і педагогів.

Олександр  Івлєв - Горностаївський  ЗО № 1 ім. Героя  Радянського Союзу Цвік С. С.(вокал, студія  «Ластівочка», керівник Л. В. Хоменко).

Каріна  Полиняк  - Ольгинська ЗО, керівник  гуртка художньої самодіяльності Т. В. Панченко.

Аніта  Манан – Горностаївський  ЗО №1ім. Героя Радянського Союзу Цвік С.С. (вокал, студія  «Ластівочка », керівник Л.В. Хоменко) .

Аріна Петрова – КЗПО «Горностаївська ДМШ» (домра, викладач Г.Д. Кушнаренко ).

Дмитро Пташенчук – КЗПО «Горностаївська  ДМШ» (фортепіано, викладач Г.Д. Кушнаренко).

Володимира Саманова – КЗПО «Горностаївська ДМШ» (фортепіано, викладач Т. П. Домнінська).

Ми віримо у  те, що Ваше  спільне  майбутнє буде  найкращим.

Успіхів,  натхнення, яскравих ідей  та здійснення  всіх планів  і  мрій!