На стадіоні "Дружба" відбулося офіційне відкриття спортивного майданчика

На стадіоні "Дружба" встановили антивандальні вуличні тренажери, займатися на яких можуть усі бажаючі.

Офіційне відкриття спортивного майданчика відбулося у п'ятницю, 04 квітня 2018 року. Участь у заході взяв селищний голова Дмитро Ляхно.

— Стадіон "Дружба" – це місце відпочинку і занять спортом. Навколо таких справ повинна формуватись справді європейська культура дозвілля, пов'язана з самовдосконаленням і відмовою від шкідливих звичок, — зазначає Дмитро Ляхно. — Відтепер на тренажерах зможуть тренуватися усі бажаючі.

І з відкриттям таких майданчиків Горностаївщина підкреслює, що радо переймає кращий досвід  для розвитку громади та підтримує ініціативи, які популяризують здоров'я, фізичну культуру і спорт.