Діти «Країни Талантів 2018»

Діти  « Країни Талантів  2018»

За  підтримки  Міністерства культури України, Міністерства освіти, науки та  молоді  України  у місті  Херсоні, відбувся Всеукраїнський  фестиваль – конкурс «Країна  талантів 2018», організований «УкрФест» та  Фестивальним центром  «BORZENKO records» , в якому взяли участь учні Горностаївської ДМШ та студія «Ластівочка».

У номінації «вокальний  жанр»,  Маргарита  Пташенчук   ( керівник  Л. В. Хоменко, студія «Ластівочка») стала  володаркою Кубку  «Гран Прі». Нагороджена  Дипломом і  Запрошенням на  участь зі  знижкою 30% внеску у  наступних  фестивалях – конкурсах .

У номінації «інструментальний  жанр», дует у  складі  Аріни Петрової  та  викладача Г. Д. Кушнаренко (домра), концертмейстер Т. П. Домнінська, стали володарями  Кубку «Гран – Прі». Нагороджені  Дипломом і  Запрошенням на  участь зі  знижкою 30% внеску у  наступних  фестивалях – конкурсах .

Денис Ганзюк (1  клас, домра,  викладач Г. Д. Кушнаренко , концертмейстер Г. Д. Кушнаренко) став  Лауреатом І ступеню.  Нагороджений Дипломом  та статуеткою «Золота Зірка».

Дмитро Пташенчук  (6 клас, фортепіано, викладач Г.Д. Кушнаренко ) став  Лауреатом ІІ ступеню. Нагороджений  Дипломом  та  статуеткою «Золота  Зірка».

Викладача Г. Д. Кушнаренко, концертмейстера Т. П. Домнінську , керівника  студії  «Ластівочка»  Л. В. Хоменко нагороджено Подяками  за  високу педагогічну  майстерність та  значний  вклад у  вихованні  підростаючого покоління.