Проведено навчально-польові збори юнаків 11-х класів

З  24 по 26 квітня 2018 року  на базі Заводівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради проведено навчально-польові збори юнаків 11-х класів закладів освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади. На урочистому відкритті юнаків 11-х класів привітали:

• начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради – Кирпота Валентина Яківна;
  • заступник селищного голови Горностаївської селищної ради – Сизонець Анатолій Петрович;
  • настоятель Заводівської Свято-Казанської парафії УПЦ протоієрей -Куліш Микола Володимирович.

Протягом трьохденних зборів юнаки 11-х класів опрацювали тактичну та вогнепальну підготовку, прикладну фізичну підготовку, закріпили практичні знання, уміння та навички щодо користування зброєю та військовою екіпіровкою. У рамках зборів проведено Спартакіаду допризовної молоді.

Юнаки, які показали кращі результати, нагороджені грамотою начальника зборів та начальника штабу.

Висловлюємо подяку Слісаренку Олександру Миколайовичу,  отаману Горностаївського куреня Війська Запорізько-Низового за допомогу у проведенні навчально-польових зборів.