Горностаївським селищним центром соціальних служб здійснено виїзд до Славненського, Козачелагерського та Великоблаговіщенського старостинських округів

Дата: 25.04.2018 08:59

Минулого тижня працівниками КЗ "Горностаївський селищний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді", служби у справах дітей  райдержадміністрації, інспектора ювенальної превенції здійснено виїзд до   Славненського, Козачелагерського та Великоблаговіщенського старостинських округів, де здійснено обстеження:

- 6 сімей, де виховується 18 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, складено акти початкової оцінки потреб дитини та її сім’ї, обстежено житлово-побутові умови проживання. З батьками проведено бесіди стосовно виконання батьківських обов’язків, забезпечення потреб дітей на належному рівні, особливо навчання, харчування, матеріального забезпечення, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання. Надано консультації щодо оформлення соціальних державних допомог, порядку оформлення допомоги по безробіттю, рекомендовано заходи подолання кризової ситуації, покращення матеріального становища.

Як результат роботи – за карткою отримувача постуг на облік сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах занесено 2 сім’ї, в яких виховується 4 дітей. У зв’язку з ухилянням від виконання батьківських обов’язків, попередньо розглядається питання про позбавлення їх батьківських прав;

- родини кандидата в опікуни;

- 2 родини, де вчинено насильство в сім’ї;

- у 4-х сім’ях проведено перевірку стосовно використання державної допомоги при народженні дитини, яка показала, що кошти використовується за призначенням.