Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Горностаївським селищним центром соціальних служб здійснено виїзд до Славненського, Козачелагерського та Великоблаговіщенського старостинських округів

Минулого тижня працівниками КЗ "Горностаївський селищний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді", служби у справах дітей  райдержадміністрації, інспектора ювенальної превенції здійснено виїзд до   Славненського, Козачелагерського та Великоблаговіщенського старостинських округів, де здійснено обстеження:

- 6 сімей, де виховується 18 дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах, складено акти початкової оцінки потреб дитини та її сім’ї, обстежено житлово-побутові умови проживання. З батьками проведено бесіди стосовно виконання батьківських обов’язків, забезпечення потреб дітей на належному рівні, особливо навчання, харчування, матеріального забезпечення, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання. Надано консультації щодо оформлення соціальних державних допомог, порядку оформлення допомоги по безробіттю, рекомендовано заходи подолання кризової ситуації, покращення матеріального становища.

Як результат роботи – за карткою отримувача постуг на облік сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах занесено 2 сім’ї, в яких виховується 4 дітей. У зв’язку з ухилянням від виконання батьківських обов’язків, попередньо розглядається питання про позбавлення їх батьківських прав;

- родини кандидата в опікуни;

- 2 родини, де вчинено насильство в сім’ї;

- у 4-х сім’ях проведено перевірку стосовно використання державної допомоги при народженні дитини, яка показала, що кошти використовується за призначенням.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин