Проведено конкурс педагогічної майстерності молодих вихователів «Вихователь року-2018»

Відповідно плану роботи КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області» 20 квітня 2018 року на базі Горностаївського я/с №2 проведено конкурс педагогічної майстерності молодих вихователів «Вихователь року-2018».

У конкурсі прийняли участь п’ять вихователів закладів освіти Горностаївської селищної ради:

• Баранова Надія Сергіївна – Ольгинський ЗДО «Буратіно»;
  • Онопрійчук Віра Миколаївна – Горностаївський ЗДО №1 «Малятко»;
  • Шибінська Юлія Миколаївна – Горностаївський ЗО;
  • Солоха Ірина Олександрівна – Горностаївський ЗДО №2;
  • Слюсар Наталія Олександрівна – Козачелагерський ЗДО «Теремок»;

Вихователі взяли участь у дев’яти конкурсах, продемонстрували високий професіоналізм, творчість, винахідливість, любов до професії.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпота Валентина Яківна підвела підсумки Конкурса і оголосила переможця.

Переможцем конкурсу «Вихователь-2018» стала вихователька Горностаївського ЗО Шибінська Юлія Миколаївна, яка була відзначена цінним подарунком та грамотою селищного голови.