Еко-подорож «Довкілля неповторна казка,тож бережи його будь-ласка»

Дата: 23.04.2018 09:05

Еко-подорож «Довкілля неповторна казка,тож бережи його будь-ласка»

Природа нам – як рідний дім
Вона усім, як мати,
Щоб лад завжди був в домі тім,
Про це нам треба дбати.

Просто любити природу і милуватися її красою – мало. Треба бути для неї другом і добрим господарем –закликають екологічні заходи, проведені працівниками селищної дитячої бібліотеки.

20 квітня 2018 р.,у день довкілля, для учнів 9-а класу ЗО №1  була проведена еко-подорож «Довкілля неповторна казка,тож бережи його будь-ласка».

Бібліотекарі розповіли присутнім про екологічні проблеми навколишнього середовища, як зберегти природу та не допустити до екологічного лиха.
Захід мав пізнавальний характер, він допоміг дітям дізнатися про природу щось нове та цікаве, збагнути її таємниці.

Єко-подорож складалася з п’яти зупинок, на кожній з яких присутні в ігровій формі дізнавалися про різноманітні явища природи: воду, тварини, рослини, Червону книгу України, про лікарські рослини, та їх цілющі властивості. Наприкінці подорожі бібліотекарі закликали присутніх оберігати природу, жити у злагоді з навколишнім світом, щоб зрозуміти, що усі ми мешканці планети Земля дуже потрібні один одному.

Доповненням до заходу була оформлена книжкова виставка «Світ природи дивний та прекрасний».