Херсонська область, Каховський район

Проведено літературно-музичний захід на тему: «Солов’їна мова»

Дата: 19.04.2018 15:37
Кількість переглядів: 285

У рамках відзначення Шевченківського тижня  комунальним закладом «Селищний будинок дитячої творчості» проведено літературно-музичний захід на тему: «Солов’їна мова», до якого долучився й комунальний заклад «Горностаївський СЦСССДМ».  Фахівець із соціальної роботи Гаврилюк В. розповіла дітям про генія українського народу, великого патріота України - Тараса Шевченка.  Пошана і вдячність наповнюють серця усього людства, бо Кобзар – не тільки співець України, він митець на всі часи, на всі віки для всіх людей на землі. Було згадано нелегке дитинство та доросле життя Тараса Шевченка.

У свою чергу діти розповідали вірші та співали пісні великого Кобзаря.

На завершення заходу, завдяки спонсорській допомозі, яку надала Херсонська обласна організація Товариства Червоного Хреста України діти частували солодощі.