Проведено спільний захід на тему: «Права дитини»

Комунальні заклади ОТГ «Горностаївський селищний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді"  та «Горностаївська селищна дитяча бібліотека» провели спільний захід на тему: «Права дитини», в якому прийняли участь прийомні діти,  діти демобілізованих військових,  діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також діти внутрішньо переміщених родин. В першій частині заходу фахівець із соціальної роботи розповіла, що дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права і обов’язки. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізм реалізації її прав.  Другу частину заходу провели завідувач Горностаївської селищної дитячої бібліотеки Кравченко Н. та бібліотекар Віхрова А. , які на прикладі мультфільмів показали порушення прав дитини. Діти активно обговорювали свої права, що в подальшому житті забезпечить їм соціальний та правовий захист. Підсумували все «солодким столом».