Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

05 квітня 2018 року Горностаївською селищною радою було проведено щорічну загальнодержавну акцію "За чисте довкілля". В цьому роцівона припала напередодні Великодня в Чистий четверг.

05 квітня 2018 року Горностаївською селищною радою було проведено щорічну загальнодержавну акцію "За чисте довкілля". В цьому роцівона припала напередодні Великодня в Чистий четверг. В заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, державних установ, активісти. Території для прибирання в цьому році дещо змінилися, взято до уваги кількість працюючих в різних установах. Селищною радою було придбано відра, вапно та рукавички для відбілювання бардюрів та дерев, завезено баки з водою, по територіям рухався трактор із працівниками які збирали та вивозили сміття.

Всім учасникам весняної толоки було доведено до відома взяти із собою власні інтрументи для праці граблі, лопати, віники, щоб навести лад на відведеній території по вулиці Українська та в місцевому парку.
 Благоустрій нашого села залежить не тільки від культури та свідомості населення, а також від сумлінної та згуртованої праці, що і було доведено на акції “За чисте довкілля”, вже до 12.00 год. було виконановсю роботу. Горностаївська селищна рада закликає свідомих громадян селища навести лад не тількі біля власного будинку, а і на прибудинковій території.

Щиро вітаємо Вас із Великоднем !!!

Та просимо охайно відпочивати на території селища.« повернутися до списку новин