Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів освіти Горностаївської селищної ради

Дата: 30.03.2018 11:55

29 березня 2018 року на базі комунальної установи «Методичний  кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області»  відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури закладів освіти Горностаївської селищної ради.

Участь у засіданні прийняли 9 педагогічних працівників  із 9 закладів освіти. На засіданні  обговорено питання підготовки учнів 9-х класів до державної підсумкової атестації (виступ Котій Лариси Володимирівни,  вчителя  української мови та літератури Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради ) та учнів 11-х класів до зовнішнього незалежного оцінювання (виступ керівника методичного об’єднання Маринки Лариси Володимирівни вчителя української мови та літератури  Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради). Особлива увага  звернена на рекомендації щодо написання випускниками закладів освіти власних висловлювань та критерії їх оцінювання.

Петраш Лариса Семенівна,  вчитель української мови та літератури Горностаївського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради, ознайомила присутніх із новинками методичної літератури (посібниками, довідниками, збірниками тестів), які стануть корисними  як для вчителів, так і для здобувачів освіти.

Наприкінці засідання  учителі-словесники обмінялися досвідом проведення уроків, а також поділилися різноманітними  прийомами  під час підготовки до них.