21 березня 2018 року на базі ясла-садка № 2 Горностаївської селищної ради відбувся районний семінар – практикум на тему: «Розвиток соціальної компетентності дошкільників у проектній діяльності, як засіб комплексної реалізації освітніх завдань».

Метою семінару було підвищити мотивацію педагогів до оволодіння методом проектів, як одним з інтерактивних методів навчання.

Вихователями закладів дошкільної освіти Горностаївської ОТГ надався теоретичний матеріал про засади проектної діяльності в ДНЗ.

Досвідом роботи по впровадженню проектів в роботу поділилися вихователі Л.М.Кравчук, І.С.Молчанова, С.В.Черничкіна.

Психологом Солохою Л.В. з вихователями проведено гру-імпровізацію «Хто хоче стати знавцем проектного методу?».

Підвела підсумки семінару – практикуму виконуюча обов’язки завідувача комунальної установи «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області» Ковалюк С.М.

Методист методичного кабінету Сіденко Є.Л.