ВІДЕО ПРОЕКТ "ВІДКРИТИЙ МІКРОФОН"

Увага!

У центрі селища, біля універмагу, за ініціативи громадського активіста, волонтера Фазеля Манана, починаючи з 11 жовтня 2017 року, почав функціонувати відео проект "Відкритий мікрофон".Час проведення: щосереди з 12:00 до 13:00. Щоправда, починаючи з 31 жовтня  "Відкритий мікрофон" проходитиме кожного вівторка з 11:00 до 12:00 години.

Ціль цього проекту полягає у вільному  спілкуванні представників влади селища та району з громадськістю. Люди мають змогу безпосередньо обговорювати наболілі питання не тільки селища, а й району та знаходити шляхи їх вирішення. Люди мають змогу вільно критикувати владу, вказувати на помилки та недоопрацювання, що в свою чергу сприятиме вільному та безпосередньому доступу звичайних людей до владних відносин.

Гостями проекту вже встигли побувати Єрохін Олександр Сергійович - голова Горностаївської районної державної адміністрації, Карпеченко Сергій Григорович - голова районної ради та Ляхно Дмитро Валерійович - голова Горностаївської селищної ради.

Запрошуємо всіх бажаючих на відео проект "Відкритий мікрофон" для вільного діалогу з місцевою владою.