Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

У приміщенні Горностаївського селищного Будинку культури відбувся показ співочої вистави «Як в Таврійському селі куми весело жили»

             Минулого четверга, 15 березня, в приміщенні Горностаївського селищного Будинку культури відбувся показ співочої вистави «Як в Таврійському селі куми весело жили». Це не вистава у класичному розумінні – лаштунки, софіти, дія перша, дія друга, завіса. Це подорож, і подорож передусім  нашим таврійським краєм під сонцем українського степу, в якій розгортається весела душа села та його мешканців, де і жарти, і танці, і звичайно ж українські пісні. Усі події, що відбуваються на очах глядача дають можливість аудиторії були безпосереднім учасником дійства. Зал гаряче реагував на дійство, що розгорталось на сцені. Особливо бурхливі оплески лунали на адресу народної артистки України Олени Галл-Савальської, заслуженого артиста України Олександра Мельника, заслуженої артистки України Ружени Рубльової. Цією виставою обласний музично-драматичний театр ім..М.Куліша подарував горностаївцям море емоцій. По закінченні вистави на сцену піднявся голова Горностаївської об’єднаної територіальної громади, селищний голова Ляхно Дмитро Валерійович, який привітав усіх учасників дійства та щиро подякував за прекрасну виставу, чудову гру акторів та величезну кількість насолоди подарованої всім глядачам. Після вистави глядачі обмінюючись враженнями між собою говорили, що це яскраве шоу і суцільний позитив. Не було жодного байдужого чи невдоволеного.

          За цю прекрасну подорож у світ театрального мистецтва, у наш досить не простий час, перш за все ми висловлюємо вдячність автору сценарію та режисеру-постановнику вистави, заслуженому діячу мистецтв України Ірині Корольовій. Нашу вдячність ми висловлюємо і головному адміністратору театру В’ячеславу Вандрашеку, адже саме завдяки його зусиллям обласний театр завітав саме до Горностаївки. Ви справжні професіонали своєї справи. Дякуємо вам і до нових незабутніх зустрічей!

 

 

 

 

 

       

 

 

 « повернутися до списку новин