Проект "Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні"

Громадська організація Херсонський обласний тренінговий центр "Вектор розвитку" повідомляє:

За фінансуванням Уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку КfW починає свою роботу новий проект "Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні".

Горностаївська селищна рада Херсонської області буде сприяти набору кандидатів для участі у конкурсі на отримання грантової (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу (допомога до 2500 Євро) або самозайнятості (до 650 Євро).

Для участі в конкурсі з розвитку бізнесу запрошуються зареєстровані та діючі підприємці з числа внутрішньо переміщених осіб та представників місцевої громади. За іншим напрямком запрошуються самозайняті особи та підприємці початківці, з числа внутрішньо переміщених осіб та представників місцевої громади. Пріорітет віддається внутрішньо переміщеним особам, жінкам, ветеранам військового конфлікту на Сході України.

Учасникам проекту забезпечується тренінгова та консалтингова підтримка.

З необхідними запитаннями Ви можете звертатись за телефонами або на еmail:

Тел. +38(050)7074684, +38(068)2030192 Ольга Авраменко

+38(066)2084493 Інна Сергєєва