Відбулася чергова V сесія Горностаївської селищної ради!

29 листопада 2017 року відбулася чергова V сесія Горностаївської селищної ради VІІІ скликання. На порядок денний було винесено 57 питань.

Під час проведення сесії було заслухано звіти в.о. старост щодо виконання сільських бюджетів за 9 місяців 2017 року, соціально - економічних програм, було внесено зміни до деяких із них.

Також, було розглянуто ряд земельних питань, що стосувалися надання в оренду земельних ділянок та затвердження землевпорядних документацій.

Крім того, було заслухані  питання щодо використання та внесення змін до селищного бюджету та соціально - економічної програми.

І на завершення, було внесено зміни до структури апарату та штатного розпису Горностаївської селищної ради. Депутати підтримали пропозицію голови Горностаївської ОТГ Дмитра Ляхна про затвердження на посаду заступника селищного голови Сизонця Анатолія Петровича.