ДОСТАВКА ПІЛЬГОВОГО СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ

Дата: 27.10.2017 10:35

Проблема заправки побутових балонів скрапленим газом дуже актуальна не тільки для мешканців селища, а й усього району. Адже на сьогоднішній день на території Горностаївського району розташована лише одна газозаправна станція і та не має відповідної ліцензії на заправку газом побутових балонів, а призначена лише для заправки автомобільного газобалонного обладнання.
У звязку з наявністю відповідної проблеми, селищною радою починаючи з 2012 року проводиться адресна доставка пільгового скрапленого газу мешканцям селища.
Протягом 5 років мешканцям селища було доставлено більше 5 тисяч балонів пільгового скрапленого газу.
Для отримання пільгового скрапленого газу мешканцям селища необхідно звернутися до селищної ради (спеціаліст І категорії Іовенко Світлана Іванівна), зареєструватися у журналі реєстрації та залишити свій контактний телефон.
Доставка пільгово скрапленого газу відбуваєтьсяч кожної п'ятниці.