Результати

Дата: 02.03.2018 09:38

Комунальна установа «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області» інформує, що шість закладів дошкільної освіти Горностаївської ОТГ прийняли участь у щорічному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання (далі-Конкурс) (я/с»Буратіно», я/с «Теремок», я/с №1 «Малятко», я/с№2 «Квіточка», д/с «Золота рибка», я/с «Сонечко» ).

Переможцем І (заочного) туру Конкурсу став я/я №2 «Квіточка» Горностаївської селищної ради (керівник Ткач З.І, методист Зіняк С.М.).

Відеоматеріали, фотоілюстрації фізкультурно-оздоровчої роботи в даному закладі надано Херсонському обласному відділенню Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України для участі закладу у ІІ (обласному) етапі Конкурсу.