Перший і успішний виступ

17 березня 2018 року в м. Херсоні при музичному  училищі відбувся «Відкритий  обласний академічний концерт учнів старших класів шкіл естетичного виховання по  класу  фортепіано»  - запланований обласним навчально – методичним центром культури і мистецтва і  який є обов’язковим  для  участі  всіх музичних шкіл.

Вперше, за  багато років в цьому  обласному заході  взяла участь і Горностаївська  дитяча музична  школа , яка була  представлена  учнями  викладача  Ганни  Дмитрівни Кушнаренко.

При оцінюванні за  10 - бальною шкалою Дмитро Пташенчук (ф - но, 6 клас) отримав 9 балів, а Єлизавета  Мальцева (ф – но, 7 клас) – 7 балів.

Вітаємо дітей  і викладача  з  добрими  успіхами.  Бажаємо натхнення у майбутніх  досягненнях.