В ЄДНОСТІ – НАША СИЛА!

Дата: 16.02.2022 14:12

В ЄДНОСТІ – НАША СИЛА!

Горностаївська селищна рада інформує про проведені 16 лютого 2022 року заходи до Дня єднання, започаткованого відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року № 53 та з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

До Дня єднання у  закладах освіти Горностаївської селищної ради проведено заходи з використанням національної символіки (онлайн-конференції):

- уроки звитяги «В єднанні сила», «Україна – це наша Батьківщина – незалежна та сильна»;

- виховні години «Україна починається з тебе», «16 лютого – День єднання»;

- на сторінці у Фейсбук розміщено інформаційне відео «16 лютого – День єднання»;

- в соцмережах на сторінках закладів освіти розміщено світлини з Державним Прапором.

На центральній площі селища Горностаївки відбувся мітинг, у якому взяли участь колективи селищної ради, двох закладів освіти, Центру культури та дозвілля,  мистецької школи, дитячо-юнацької спортивної школи,  терцентру, четвертого відділу районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, Горностаївського куреня Війська Запорозького Низового, центральної лікарні та інших установ й організацій, громадськість. Підтверджували, що в єдності наша сила, жовто-блакитні стяги в руках присутніх. Також учасникам мітингу педагоги ліцею № 1 почепили стрічки кольору мирної блакиті та золотої пшениці. Сповнили серця гордості за Україну урочисте підняття Державного Прапору та Державний Гімн, який зазвучав рівно о 10 годині.