Увага! Зміна місця прийому громадян!

Дата: 24.12.2020 10:33

Шановні мешканці Горностаївської громади!

У зв’язку зі зміною місця знаходження відповідного переліку структурних підрозділів (відділів) Горностаївської селищної ради Херсонської, а саме з вул. Покровська, 133 на вул. Покровська, 145, з 28.12.2020 року прийом громадян фахівцями та посадовцями відділу земельних відносин, відділу соціального захисту населення, державними реєстраторами речових прав на нерухоме та інспектором реєстрації проживання/переміщення фізичних осіб здійснюватиметься за адресою: смт. Горностаївка, вул. Покровська, 145.

Просимо максимально проінформувати про вище зазначене мешканців громади!