Про державну підтримку суб’єктів підприємництва « Доступні кредити 5-7-9% »

Дата: 01.12.2020 08:28

За програмою «Доступні кредити 5-7-9%» держава компенсує  частину кредитного навантаження. Чим більше робочих місць ви створюєте, тим більшу компенсацію % за кредитом отримуєте. Програма пропонує часткову компенсацію процентної ставки за кредитом у гривні у комплексі з механізмом часткових кредитних гарантій для вирішення проблеми браку забезпечення та недостатньої кредитної історії . Зазначена програма також впроваджується з метою запобігання виникненню та поширенню, локалізації та ліквідації спалахів епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також для запобігання та подолання їх наслідків.

Детально ознайомитися з умовами та вимогами  щодо отримання кредиту можна за посиланням : https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/964-2020-%D0%BF#Text