Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Відбулося засідання методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури на тему «Сучасний урок зарубіжної літератури: пошуки і рішення».

26 березня 2019 року на базі відділу освіти,культури, молоді та спорту Горностаївської селищної ради відбулося засідання методичного об’єднання

вчителів зарубіжної літератури на тему «Сучасний урок зарубіжної літератури: пошуки і рішення».

Методист з навчальних дисциплін  Єрух В.С. розпочала роботу з презентації «Основні ознаки уроків зарубіжної літератури»,  завідувач КУ «Методичний кабінет» Ковалюк С.М. звернула увагу на самоосвітню діяльність учителя в умовах Нової української школи.

Кожен із вчителів підготував презентацію із  досвіду роботи.

Філіпська О.М. (Горностаївський ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.) поділилася цікавими прийомами роботи на уроці, використовуючи блог вчителя зарубіжної літератури міста Немирова Сич Лесі Михайлівни та досвід групи «Методичні родзинки уроків зарубіжної літератури». Олена Миколаївна  створила блог «Філена», на якому ділиться своїми напрацюваннями.

Ощепко Р. І. (Великоблаговіщенський ЗСО) розповіла про створення електронного підручника, використання на уроках «бонусів».

З цікавими новими прийомами на уроках зарубіжної літератури виступила Шпонька М.О. (Славненський ЗО).

 Шура І.М. (Червоноблагодатненський ЗО) зупинилася на питанні  «Використання інформаційно-комунакаційних технологій на уроках зарубіжної літератури», Коренко І.Й.(Горностаївський ЗО) – «Інноваційні форми роботи на уроках зарубіжної літератури», а  Цема Л.П. (Заводівський ЗО) та Шешеня С.Л. (Маринський ЗО) розкрили тему «Компетентнісний підхід до учнів на уроках зарубіжної літератури».

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин