18 грудня 2018 року у актовій залі Будинок дитячої творчості проведено захід, присвячений відзначенню учасників І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

18 грудня 2018 року у актовій залі комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області» проведено захід, присвячений відзначенню учасників І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (далі – Конкурс).

На святковому заході були присутні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів – Крижановська Вікторія Вікторівна, депутат Горностаївської селищної ради, помічник народного депутата України VІІ скликання Дмитрука Миколи Ілліча – Поляк Сергій Миколайович,  директори закладів освіти Горностаївської селищної ради, педагогічні працівники Горностаївського ЗО № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С., Горностаївського та Ольгинського ЗО.

Грамотою селищного голови нагороджено:

у   номінації «Захист Вітчизни»:

Багжанова Максима Валерійовича вчителя фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Горностаївського ЗО за ІІ місце;

Федорука Сергія Олександровича – вчителя фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Ольгинського ЗО  за ІV місце.

у номінації «Вчитель інклюзивного класу»:

Осламову Марину Анатоліївну –  вчителя початкових класів Горностаївського ЗО № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С., за ІІ місце;

Крамську Світлану Станіславівну – вчителя початкових класів Горностаївського ЗО за ІІІ місце.

Дипломом учасника нагороджено у номінації «Географія» –Багжанова Віталія Валерійовича, вчителя географії Горностаївського ЗО, дипломанта Конкурсу.

Грошовими преміями відзначено: Отченашенко Ларису Анатоліївну – вчителя географії  Горностаївського ЗО № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С., Павлющенко Ірину Олександрівну – вчителя початкових класів Горностаївського ЗО, Кланцату Анну Юріївну – вчителя біології та основ здоров’я Ольгинського ЗО.

Педагогів привітали здобувачі освіти Горностаївського ЗО № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. –  Карпеченко Ліза та Зборовська Софія гарним виконанням пісні про школу.

Дякуємо за надану матеріальну підтримку Поляку Сергію Миколайовичу, а саме:  всі  вісім учасників Конкурсу отримали грошові премії, а директори Горностаївського ЗО № 1 імені, Героя Радянського Союзу Цвіка С.С., Горностаївського та Ольгинського ЗО – солодкі подарунки.

Слова вдячності висловлюємо Карпеченко Наталії Станіславівні,  директору  комунального закладу «Селищний Будинок дитячої творчості Горностаївської селищної ради Херсонської області», за надану допомогу у проведенні свята.